|   EN

z Siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim

z dnia 23 marca 2020 r.

w sprawie zawieszenia zajęć w Akademii im. Jakuba z Paradyża

Logo praktyki stretch 200x132W dniu 18 marca 2020 roku zostało podpisane porozumienie w sprawie nawiązania współpracy w zakresie studenckich praktyk zawodowych z Biurem Rachunkowym Ryszard Dejniak w Gorzowie Wielkopolskim, pozwalające odbyć studencką praktykę zawodową dla studentów kierunku finanse i rachunkowość, studia pierwszego stopnia oraz drugiego stopnia, profil praktyczny.

ROMAR BISW dniu 18 marca 2020 roku zostało podpisane porozumienie w sprawie nawiązania współpracy w zakresie studenckich praktyk zawodowych z Romar BIS w Strzelcach Krajeńskich, pozwalające odbyć studencką praktykę zawodową dla studentów kierunku finanse i rachunkowość, studia pierwszego stopnia oraz drugiego stopnia, profil praktyczny.

MZK logoW dniu 5 marca 2020 roku zostało podpisane porozumienie o współpracy w zakresie studenckich praktyk zawodowych z Miejskim Zakładem Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim sp. z o. o, pozwalające odbyć studencką praktykę zawodową dla studentów kierunku finanse i rachunkowość, studia pierwszego stopnia oraz studia drugiego stopnia, profil praktyczny oraz dla kierunku logistyka, studia pierwszego stopnia, profil praktyczny.

MM logoW dniu 13 marca 2020 roku zostało podpisane porozumienie w sprawie nawiązania współpracy w zakresie studenckich praktyk zawodowych z MM Grupa Biuro Obrachunkowe sp. z o.o. w Gorzowie Wielkopolskim, pozwalające odbyć studencką praktykę zawodową dla studentów kierunku finanse i rachunkowość, studia pierwszego stopnia oraz drugiego stopnia, profil praktyczny.

Logo praktyki stretch 200x132W dniu 17 marca 2020 roku zostało podpisane porozumienie w sprawie nawiązania współpracy w zakresie studenckich praktyk zawodowych z Biurem Rachunkowym Elżbieta Stępkowska w Gorzowie Wielkopolskim, pozwalające odbyć studencką praktykę zawodową dla studentów kierunku finanse i rachunkowość, studia pierwszego stopnia oraz drugiego stopnia, profil praktyczny.